Vítám Vás v sekci věnované TRADIČNÍM a ORIENTÁLNÍM MASÁŽÍM, které jsou důležitou součástí komplexní terapie pro tělo i duši…

 

Tyto stránky jsou věnované PROFESIONÁLNÍ a přesto OSOBNÍ, ryze INDIVIDUÁLNÍ a PŘIROZENÉ péči o Vaše tělo i duši.
Každému z Vás se dostane NADSTANDARDNÍ péče přesně na míru, ať už si zvolí tradiční masaž zad a šíje nebo některou z luxusních orientálních procedur.

Na těchto stránkách naleznete popis, indikace a kontraindikace jednotlivých masáží. Je možné si vybrat nejrůznější druhy masáže od zeštíhlující, detoxikační, lymfodrenážní, relaxační i luxusní orientální. Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že všechny masáže jsou velmi účinné a prospěšné jak pro Vaše tělo tak i pro Vaši psychiku.

 

K dalším metodám, jak Vás „hodit do pohody“, je metoda EFT (Emotion freedom therapy – Terapie emoční svobody). Principem je odbourání emočních bloků, které bývají příčinou většiny (asi 85%) potíží, kdy vznikají psychosomatické potíže. Následně se mohou projevit závažným poškozením těla.

 

 Další úžasnou technikou je i regresní terapie.

 

Všemi těmito procedurami Vás provází zkušená kolegyňka Bc. Petra Palíková, o které se můžete více dozvětet v záložce „Čí ruce Vás při masáži hýčkají.“

 

 Věřím, že se Vám naše propracované masáže budou líbit a že si je dosytosti užijete:-)

 PŘIJĎTE A NECHTE SE HÝČKAT…