• Masáž zad, šíje a hlavy

 Částěčná procedura s použitím teplého oleje a aromaterapeutických esencí v kombinaci s masáží a zábalem horkými kameny doplněná masáží plosek nohou. Procedura je zakončena terapeutickou masáží šíje a obohacena masáží hlavy s orientálními prvky.

 Doba trvání: 55 min
Cena: 660,-

 

  •  Celková olejová masáž

 Celotělová procedura s použitím telpého oleje a aromaterapeutických esencí zakončená zakončena terapeutickou masáží šíje a obohacena masáží hlavy s orientálními prvky.
Důraznější a svižnější nebo jemná a pomalejší, dlouhými tahy dle Vašeho přání a momentálního rozpoložení

 Doba trvání: 85 minut
Cena: 900,-

 

  •  Anticelulitní masáž

 Anticelulitidní masáž je jednou z velice účinných metod v prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži se pouýívají speciální lymfatické a protiucelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.
Při anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáže je doporučena kombinace s přístrojovou lymfodrenáží.

 Doba trvání: 50 minut
Cena: 660,-

 

  • Lymfodrenážní masáž

 Stále vyhledávanější masáž ze zdravotních důvodů. Podpoří DETOXIKACI těla.
Lymfatická masáž je velice důležitá pro organismus. Lymfatické cévy odvádí tekutiny a produkty látkové přeměny z končetin zpět do trupu. Lymfatický systém tvoří cestu, kterou pevné zbytky opouštějí buněčnou tkáň kůže a dostávají se do filtračních orgánů. Úkolem této masáže je obnovení a zvýšení činnosti oběhu lymfy. Speciálními masážními hmaty se docílí odplavení škodlivin z těla ven. Jedná se o speciální manuální techniku lymfodrenáže, kterou se zprůchodňují uzliny a podpoří se odvod tekutiny. Pro klienta je tato masáž nejen přínosná, ale též příjemná a relaxační.

Částečná lymfodrenážní masáž – Masáž hlavy a spodní části těla.
Doba trvání: 55 minut
Cena: 660,-

Celková lymfodrenážní (neurodistenzivní) masáž
Doba trvání: 80 minut
Cena: 900,-