Reference

Své sedavé zaměstnání IT pracovníka celý život kompenzuji pohybovými aktivitami, v mládí závodním sportováním, v zralém věku tancem, golfem, zahradničením, turistikou. Zvlášť první dvě jmenované aktivity – tanec a golf – vytváří jednostrannou zátěž na páteř, z čehož pak vznikají bolesti nejen v páteři, ale i v kyčlích, nohou, ramenech. Ivu jsem prvně navštívil před 4 roky, kdy bolest v chodidlech byla už skutečně nesnesitelná. Během 3 terapií mě Iva díky svým znalostem z fyzioterapie a akupunktury těchto bolestí zbavila. Dalšími návštěvami při dodržování rad od Ivy (pravidelné cvičení doporučených cviků, upravená životospráva, atd.) a v nutných případech používáním Ivou předepsaných bylinných směsí a odvarů jsme odstranili bolesti kolen, kyčlí a ramen a bolest páteře dostali do snesitelných mezí úměrných mému věku 62 let.

Momentálně řešíme atypický problém prosakování tekutiny do sítnice oka, který způsobuje, že trvale před pravým okem vidím flek, tedy na toto oko vidím velmi rozmazaně. Tradičními lékařskými postupy – laserováním se sice místo prosakování zacelilo, ale otok a tedy i flek zůstal. Lékaři konstatovali, že už víc dělat nemohou. Obrátil jsem se tedy i s tímto problémem na Ivu, která během 7-mi terapií s použitím tzv. „oční akupunktury“ docílila, že jsem na oko začal vidět normálně. Bohužel po měsíci, kdy jsem opět musel intenzivně pracovat na počítači a navíc řídit auto na dlouhé vzdálenosti, se otok a tedy i flek opět vrátil. Věřím však, že s Ivou to dotáhneme do zdárného konce.

Ivu všem vřele doporučuji

Ladislav

IT pracovník

Akupunktura a byliny mi zachránily život, na který jsem byla zvyklá – radost ze života, sport, zábava, koníčky, setkávání s přáteli u sklenky dobrého vína, cestování.
Před rokem jsem začala trpět vysokým tlakem, což člověku ten život velice znepříjemní, motolice, stresy, únava, špatná nálada.

Ivča mi naordinovala – přestat kouřit, upravit jídelníček (člověk musí také sám spolupracovat – není to jako, že polknete pilulku a dál se huntujete, to by bylo moooc špatně) – no a chodím každých 14 dní na jehličky a piju bylinné odvary dle Ivčou sestavené receptury pro moje obtíže (pak se mi k tomu přidaly jěště návaly a další příznaky menopauzy – což bylo taky velice nepříjemné).

Nyní mám vše srovnané, tlak v pořádku, prášek jsme ve spolupráci s panem doktorem stáhli na ½ , návaly jsou pryč (cvičím jěště hormonální jógu), mám výbornou náladu, sleduji, co jím a jsem šťastná jako blecha. Vedlejším účinkem je, že mě přestaly bolet kyčle a kolena a umím se porovnat i s pracovním stresem.
Tradiční čínská medicína je velký zázrak a mooooooc Ivance děkuji, že jí máme a že se nám tak neuvěřitelně věnuje.

Hurááááááá!!!! J
Díky moooc Ivčo.

Lenka

Je mi 71 let. Před rokem jsem se osypala bolavými pupínky.

Na kožním mi lékařka sdělila, že na to bohužel nemají lék, mám se naučit
s touto nemocí žít. Hledala jsem proto pomoc v čínský medicíně. Ivanka se mi začala věnovat s velikou svědomitostí .
Pomoci akupunktury a bylinných čajů jsme pomalu krůček po krůčku dosáhly vítězného cíle. Hurá……..

Před čínskou medicínou smekám a před Ivankou také. Ivanku chválím za její trpělivost a velký zájem o moje zdraví.
Vřelé doporučují všem, kdo si neví rady se svými potížemi.
Ještě jednou Ivanko moc…. vám děkuji

Soňa

Přidat referenci

 

Vzhledem obohacení nového webu o terapii Tradiční Čínskou Medicínou (TCM) v Karlových Varech, bych Vás ráda poprosila o sdílení Vašich zkušeností s léčbou pomocí akupunktury, bylinných směsí a fyzioterapie v mé ordinaci.

Podělte se s ostatními o Vaše zážitky, posuny, dojmy z terapie (nebo z bylinek:-) a napište, jak Vám akupunktura a terapie dle TCM pomohla, případně změnila postoj, životní styl, atd.

S Vaším souhlasem pak ráda Vaše informace uveřejním zde v záložce – „Jak mi akupunktura pomohla … „

 

 

Napište ostatním, jak Vám akupunktura pomohla …

12 + 11 =