• Abhyanga (ayurvédská masáž)

Luxusní celotělová, vysoce relaxační, teplá olejová masáž se závěrečným zábalem ze santalového dřeva.

Doba trvání: 85 minut
Cena: 990,-

 

 

  • Garshan (ayurvédská masáž)

Ayurvédská celotělová masáž teplou solnou pastou a horkým sezamovým olejem se závěrečným zábalem. Výrazně detoxikační masáž, aktivuje lymfatický systém a tím umožňuje zeštíhlení až v řádech cm, navíc doplní tělu potřebné minerály.

Doba trvání: 80 minut
Cena: 990,-

 

 

  • Orientální masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Provádí se na židli, klient se nemusí svlékat. Indická masáž hlavy má vliv nejen na fyzickou, ale i mentální úroveň. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Součástí je i masáž šíje Champi.

Doba trvání: 40 minut
Cena: 490,-

 

 

  • Indická nevédská celotělová masáž – NOVINKA

Jemná celotělová SENZUÁLNÍ (nikoliv sexuální!) masáž luxusním olejem pro regeneraci těla a mysli. Cílené tahy dávají možnost procítit vlastní tělo a tím překonat rozum a bdělé vědomí a uvolnit tak skryté životní síly. Tato nevédská filozofie považuje lidské tělo za posvátné a božské, masáž je zde oslavou života a přítomného okamžiku.

Doba trvání: 90 minut
Cena: 990,-